Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gdynia: Trwa obława za Marokańczykiem, który porwał dziecko. Mężczyzna może być niebezpieczny!

A.N. 10:32 17 lutego 2020
Policja poszukuje porywacza pomorska.policja.gov.pl
Policja publikuje dane i wizerunek Marokańczyka podejrzewanego o uprowadzenie syna Policjanci poszukują Azeddine Oudriss, który podejrzewany jest o uprowadzenie 10-letniego syna Ibrahima Oudriss.

Informacje o porwaniu pojawiły się w nocy na lokalnym portalu; policja ogłosiła Child Alert w poniedziałek o godz. 6.45. policja prosi o przekazywanie wszelkich informacji dotyczących zaginionego lub osoby podejrzewanej o uprowadzenie pod numery: 995, 112, 997 lub do najbliższej jednostki policji.

10-letni Ibrahim został uprowadzony w niedzielę około godz. 21 na ulicy Ledóchowskiego na gdyńskim Obłużu. Porywaczem jest jego ojciec, pozbawiony praw rodzicielskich obywatel Maroka. Mężczyzna może być niebezpieczny. Porusza się srebrnym samochodem kombi, a jego rejestracja rozpoczyna się od liter "WN". Chłopiec ma 150 cm wzrostu, brązowe włosy i oczy. W trakcie uprowadzenia miał na sobie pomarańczową kurtkę, a pod spodem bluzę z Kaczorem Donaldem. Ubrany był w jeansy i czarne buty.

W związku z zaginięciem dziecka policja uruchomiła w poniedziałek o godz. 6.45 system Child Alert. Dzięki temu rozpowszechniono w mediach wizerunek dziecka i komunikat z informacjami na temat poszukiwań. Policja ujawniła też nazwisko i wizerunek ojca chłopca. Jak dowiedzieliśmy się w KWP w Gdańsku, policja nie wyklucza, że chłopiec może już być poza granicami Polski. 

Źródło: PAP/niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze