Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gadowski: na Sri Lance zamordowano wielu chrześcijan, a Światowy Kongres Żydów potępia spalenie kukły Judasza

pmb 9:36 24 kwietnia 2019
Fot. Telewizja Republika
Na Sri Lance zamordowano wielu chrześcijan, a Światowy Kongres Żydów potępia spalenie kukły Judasza w Pruchniku. Sprężyna jest już bardzo naciągnięta – wskazuje Witold Gadowski na Twitterze.

Światowy Kongres Żydów potępił powieszenie i spalenie kukły Judasza, które miało miejsce w Pruchniku w południowo-wschodniej Polsce.

„Żydzi są głęboko zaniepokojeni upiornym odradzaniem się średniowiecznego antysemityzmu, który doprowadził do niewyobrażalnej przemocy i cierpień. Można się tylko zastanawiać, jaka byłaby reakcja Jana Pawła II, który uczył katolików w ojczystej Polsce i na całym świecie, że antysemityzm jest grzechem przeciwko Bogu i człowiekowi, na tak rażące odrzucenie jego nauk. Możemy tylko mieć nadzieję, że Kościół oraz inne instytucje uczynią wszystko, co w ich mocy, by pokonać te przerażające przesądy, które są plamą na dobrym imieniu Polski” – czytamy w komunikacie.

„Na Sri Lance zamordowano wielu chrześcijan, a Światowy Kongres Żydów potępia spalenie kukły Judasza w Pruchniku. Sprężyna jest już bardzo naciągnięta” – napisał Gadowski. 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze