Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Funkcjonariusze dokonali rekordowego zajęcia podrabianych perfum i odzieży - wartości to ponad 50 mln złotych

PR 11:52 3 stycznia 2019
mazowieckie.kas.gov.pl/
Funkcjonariusze Mazowieckiego Urzędu Celno-Skarbowego w Warszawie zlikwidowali kanał przerzutu oraz magazyny składowania fałszywych wyrobów perfumeryjnych i podrobionej odzieży, oznaczonej logo znanych światowych marek. Wartość zajetego towaru to ponad 50 mln zł. Do wyjaśnienia zostało zatrzymanych 8 osób zamieszanych w proceder.

W ramach współpracy i wymiany danych między mazowiecką Służbą Celno-Skarbową i CBŚP, funkcjonariusze Izby Administracji Skarbowej w Warszawie uzyskali informację o możliwości wprowadzenia na nasz rynek podrobionych wyrobów perfumeryjnych i odzieży.

W wyniku podjętych czynności, funkcjonariusze celno-skarbowi ustalili miejsca składowania „trefnych" towarów, a także dane podmiotów biorących udział w nielegalnym procederze.

W trakcie przeprowadzonych działań grup realizacyjnych i operacyjnych MUCS w Warszawie ujawniono na terenie Radomia i Warszawy ponad 76 tysięcy sztuk podrobionych wyrobów perfumeryjnych, odzieży i galanterii oznaczonej nielegalnie zastrzeżonymi znakami kilkunastu znanych firm świata mody. Ponadto, do wyjaśnienia zostało zatrzymanych 8 osób zamieszanych w proceder. 

Sprawę prowadzi Mazowiecki Urząd Celno-Skarbowy w Warszawie.

Źródło: mazowieckie.kas.gov.pl/

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze