Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fogiel zachęca Polaków do głosowania w wyborach: Rozważcie, czy wasze życie wygląda lepiej teraz, czy 5 lat temu

JJ 18:35 2 maja 2020
Telewizja Republika
Radosław Fogiel, wicerzecznik PiS i członek sztabu wyborczego prezydenta Andrzeja Dudy zachęcił Polaków do udziału w wyborach prezydenckich.

Zwrócił się też z prośbą do wszystkich, niezależnie od sympatii politycznych, aby zastanowili się, czy ich życie wygląda lepiej obecnie, czy przed pięcioma laty.

Poseł Prawa i Sprawiedliwości zachęcił głosujących do zastanowienia się nad tym, jak wygląda Polska obecnie i czy Polakom żyło się lepiej 5 lat temu - jak powiedział - „z perspektywą pracy do 67 roku życia, kiedy słyszeliśmy, że na nic nie ma pieniędzy”.

Jak zaznaczył Fogiel, obecnie mamy możliwość korzystania z programów społecznych, wzrósł również PKB, natomiast dzięki uszczelnieniu systemu podatkowego samorządy mogą dysponować większymi środkami na inwestycje.

Pierwsza tura wyborów prezydenckich jest zaplanowana na 10 maja, ewentualna druga - na 24 maja. Na początku kwietnia Sejm przyjął ustawę, która przewiduje przeprowadzenie głosowania w formie korespondencyjnej. Obecnie ustawa oczekuje na rozpatrzenie przez Senat.

 

 

Źródło: Polskie Radio, IAR

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze