Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Fogiel o PO: za pieniądze miast, w których rządzą, finansują sobie nienawistne przekazy wobec PiS

K.B. 20:23 24 września 2019
Telewizja Republika
Gościem red. Adriana Stankowskiego w programie Dziennikarski Poker był Radosław Fogiel- rzecznik PiS i kandydat do Sejmu w okręgu radomskim. –Nagle może się okazać, że ta wielka wartość samorządu, o której często mówią politycy Platformy, jest dla nich wartością taką , że za pieniądze miast, w których rządzą, finansują sobie nienawistne przekazy wobec PiS- powiedział rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

"Sok z Buraka" czyli profesjonalna produkcja hejtu

– To jest profesjonalna produkcja najgorszego, wulgarnego ścieku, obrzydliwie atakującego przeciwników politycznych, poniżającego ich i wyśmiewającego. To wychodzi zdecydowanie dalej niż jakakolwiek ostra satyra polityczna, jest dużo bardziej bardziej pozbawione dobrego smaku. Jeden z przykładów: nieprawdziwe informowanie, że jedna z posłanek miała dokonać aborcji w młodym wieku, jest zwykłym oszczerstwem i łgarstwem. Poniżanie przeciwnika dzieje się pod płaszczykiem satyry i dobrej zabawy- skomentował Radosław Fogiel.

Zjawisko jest finansowane przez PO i warszawski ratusz...

– Z doniesień medialnych wiemy, że twórca tego całego procederu ma byc zatrudniony przez PO, dodatkowo jest pracownikiem warszawskiego magistratu, co warszawski ratusz już potwierdził. To wygląda tak, jakby ktoś był zatrudniony na de facto fikcyjnym etacie, że warszawiacy mieliby mu płacić nie za pracę na rzecz miasta, tylko za robienie obrzydliwych obrazków w internecie na rzecz Platformy Obywatelskiej. Pojawił się Płock, gdzie prezydent miasta stowarzyszeniu związanemu z "Sokiem z Buraka" podobno użyczył bezpłatnie lub prawie bezpłatnie lokalu, stąd nasze pytanie do innych prezydentów miast PO, czy w jakiejkolwiek wspierali te osoby, bo nagle może się okazać, że ta wielka wartość samorządu, o której często mówią politycy Platformy, jest dla nich wartością taką , że za pieniądze miast, w których rządzą, finansują sobie nienawistne przekazy wobec PiS- powiedział rzecznik Prawa i Sprawiedliwości.

Nieczystości "deponowane w zagłębieniu terenu"

– To jest wisienka na torcie całej tej sprawy, w jak piekne słowa można ubrać ordynarne zrzucenie nieczystości do dziury. Słyszałem też wczoraj takie pogłoski, że oprócz województwa kujawsko-pomorskiego, okolice Radomia też mogą mieć to wątpliwe szczęście przyjmowania tego, co z Czajki wydobywać się nie powinno. To jest niestety sprawa rozwojowa, bo najpierw dowiadujemy się, że nie działa kolektor i ścieki płyną prosto do Wisły, później dowiedzieliśmy się, że od iluś miesięcy nie działa spalarnia odpadów stałych i tez nikt nic o tym nie mówi. Władze Warszawy zapewniały, że wszystko jest pod kontrolą, a okazało się, że pod kontrolą jest tak, że w różne miejsca w Polsce się te nieczystości wywozi. Dlaczego mieszkańcy Radomia i okolic mają ponosić skutki nieudolności prezydenta Trzaskowskiego, to jest pytanie, na które wszyscy powinniśmy sobie odpowiedzieć- ocenił kandydat PiS w okręgu radomskim.

Obrażanie wartości najważniejszych dla Polski i Polaków- Schetyna "wybacza" skandaliczne zachowania Jachiry

– Bardzo mnie cieszy dobre samopoczucie Schetyny, który uważa, że nie ma problemu. Wolałbym, żeby to żyjący żołnierze AK wypowiedzieli się czy jest czy nie ma problemu, bo to pamięć ich poległych towarzyszy została obrażona. Druga sprawa to to, że całe przeprosiny Jachiry były kuriozalne. Napisała ona w oświadczeniu, że usunęła zdjęcie, bo nie chciała żeby osoby, które na nim są były atakowane i zamieszane w sprawę. Więc ona nawet nie czuje, że obraża coś niezwykle istotnego dla wiekszości Polaków- powiedział Fogiel.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze