Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Farage: Kochamy Europę, ale nienawidzimy UE

A.N 11:57 1 lutego 2020
flickr
Nigel Farage skomentował opuszczenie Unii Europejskiej przez Wielką Brytanię. Według niego brexit kończy etap "nieudanego eksperymentu".

Nigel Farage stwierdził, że Brytyjczycy kochają Europę, a nienawidzą jedynie UE. Według niego Brytyjczycy godzili się na zupełnie inny kształt unijnej wspólnoty.

Polityk zauważył, że pokolenie jego  rodziców chciało jedynie wspólny europejski rynek, a nie inne  pomysły, takie jak unia polityczna, hymn, prezydent czy wspólna armia. Według niego Unia Europejska to projekt antydemokratyczny.

Brytyjski polityk odniósł się także do nacisku wywieranego przez UE na Polskę. – Myślę, że w sposób, w jaki Polacy są upominani, wielokrotnie obrażani przez takie osoby, jak Timmermans, to dla nich trochę za dużo niż są w stanie znieść, biorąc pod uwagę ich trudną i skomplikowaną historię. Dokładnie 30 lat w Polsce rządzili komuniści. Teraz mamy system rządowy z Brukseli, który dla wielu Polaków wygląda niemal identycznie, jak ten, od którego udało im się uwolnić – powiedział.

 Źródło: wsensie.pl / The Telegraph

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze