Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

#ePolaknawakacjach czyli przyjemne z pożytecznym

D.Z. 10:42 19 sierpnia 2020
Pixabay
Czas pracy kontra czas wypoczynku. Ten konflikt wreszcie może zostać zażegnany. #ePolaknawakacjach to najnowszy projekt Ministerstwa Cyfryzacji. Dzięki niemu obowiązki służbowe mogą być bardzo łatwo wykonywane zdalnie przez internet. Co najważniejsze jednak — nie zakłócając przy tym zasłużonego wypoczynku lub urlopu.

Niektórych obowiązków po prostu nie da się uniknąć. Ministerstwo Cyfryzacji we współpracy z Państwowym Instytutem Badawczym NASK oraz Centrum Nauki Kopernik wdrożyło projekt #ePolaknawakacjach, dzięki któremu sprawy służbowe można załatwić, wylegując się na plaży i mając przy sobie wyłącznie smartfon.


Wcześniej należy tylko założyć profil zaufany, który umożliwia dostęp do e-usług. Jest on ważny przez trzy lata. O tym, jak go założyć w filmie instruktażowym opowiada znany polski aktor Michał Czernecki.

https://www.youtube.com/watch?v=5zvWIQ7cLVU&feature=emb_logo


Dzięki projektowi również wracając z urlopu, nie zastaniemy skrzynki pocztowej przepełnionej nieważnymi awizami. Profil zaufany pozwala bowiem na założenie eSkrzynki, dzięki której możliwe jest bycie na bieżąco z korespondencją listowną, a także odbieranie przesyłek poleconych. Za pośrednictwem platformy możliwe jest też złożenie oficjalnych dokumentów takich jak wniosek o dowód osobisty czy zgłoszenie nabycia pojazdu.

 

Źródło: gov.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze