Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Epidemiologiczny "autorytet" przemówił! Holland zaatakowała rząd ws. koronawirusa

AS 7:30 25 marca 2020
wikimedia
– To, czym się wykazała klasa polityczna generalnie, to brak wyobraźni, brak poczucia odpowiedzialności, to jest nieumiejętność przywództwa, pycha. Tego rodzaju zachowania widzimy także w Polsce niestety w wykonaniu zwyczajnego posła. Miało to miejsce 10 lat temu przed katastrofą smoleńską, ma to miejsce teraz niestety - przekonywała w TVN 24 reżyserka Agnieszka Holland.

Agnieszka Holland w TVN 24 zaatakowała ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego. – W przeciwieństwie do większości rodaków, nie budzi mojego zaufania.  To, co mówi, jest strasznie niekoherentne. Mówi, że testy nie dają obrazu, powinny dotyczyć części najbardziej zagrożonej, a z drugiej strony każe się ludziom siedzieć w domach, nie wychodzić. Dorabia się ideologię do tego, że nie zadbano testy - stwierdziła. 

Redaktor zauważył, że nawet bogatsze kraje nie był w pełni przygotowane na rozprzestrzenianie się koronawirusa. - Bogactwo nie chroni przed głupotą. To, czym się wykazała klasa polityczna generalnie, to brak wyobraźni, brak poczucia odpowiedzialności, to jest nieumiejętność przywództwa, pycha. Tego rodzaju zachowania widzimy także w Polsce niestety w wykonaniu zwyczajnego posła. Miało to miejsce 10 lat temu przed katastrofą smoleńską, ma to miejsce teraz niestety. Nie jest on sam, dlatego że Donald Trump zachowywał się bardzo podobnie, Boris Johnson podobnie - przekonywała reżyserka. 

– To pokazuje, jak Ci chłopcy się bawią w jakiejś monstrualnej piaskownicy kosztem naszego zdrowia i życia. Boję się, że reakcją na to spóźniona zapewne będzie ogromne rozczarowanie klasą polityczną i tego typu sposobem zarządzania - dodała. 

  

 

Źródło: TVN 24

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze