Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Eksperci porównali wycenę usług Kijowskiego z cennikiem profesjonalnych firm!

EmaPob 21:14 5 stycznia 2017
Telewizja Republika
Według wyliczeń portalu zajmującego się tematyką nowych technologii, Mateusz Kijowski brał dwukrotnie więcej pieniędzy za usługi świadczone Komitetowi Obrony Demokracji w porównaniu do profesjonalnych firm. Rekord padł w kosztach obsługi domeny, za którą Kijowski brał 3 tysiące złotych rocznie. Normalna cena wykupienia domeny to około 100 zł za rok...

Na portalu o tematyce nowych technologii pojawił się cennik usług, które miała wykonywać dla KOD firma Mateusza Kijowskiego i jego żony. 

Z zamieszczonego cennika dowiadujemy się m.in., że KOD płacił 4920 złotych za trzy miesiące utrzymania systemu poczty elektronicznej, czyli około 1640 złotych miesięcznie.

Gdyby w normalnej firmie świadczącej tego typu usługi KOD wykupił "Wsparcie techniczne typu Premium" zapłaciłby od 450 złotych netto miesięcznie za utrzymanie jednego serwera. Gdyby KOD chciał do tego dokupić również sam serwer, to doliczyć trzeba około 300 złotych. Razem wychodzi 750 zł, czyli ponad dwa razy mniej niż w firmie prowadzonej przez Kijowskiego i jego żonę.

„Obsługa domeny” przez firmę Kijowskiego kosztowała KOD 250 złotych miesięcznie, czyli 3 tysiące złotych rocznie. Wykupienie domeny kosztuje około 100 złotych rocznie!

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze