Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Efekty działań rządu PiS widać jak na dłoni! „Dzięki programowi 500+ mogliśmy pozwolić sobie na własny kąt”

PR 11:45 15 maja 2019
zrzut ekranu: twitter.com/MRPiPS_GOV_PL
– Dzięki programowi mogliśmy pozwolić sobie na własny kąt. Do tej pory wynajmowaliśmy, a teraz mają dziewczynki zapewnione odpowiednie warunki do rozwijania się i nauki – mówią państwo Kubaccy w nagraniu udostępnionym na Twitterze Ministerstwa Rodziny.

 

Rozszerzenie Programu Rodzina 500+ jest już przesądzone. Minister Elżbieta Rafalska informowała dziś, że ruszy on 1 lipca.

- Czekamy, aż pan prezydent podpisze tę ustawę, a nie mam wątpliwości, że to zrobi – mówiła szefowa MRPiPS w Polskim Radiu.

Dziś na profilu Ministerstwa Rodziny na Twitterze ukazało się nagranie, na którym słyszymy opinię na temat rządowego programu PiS rodziny Kubackich.

- Dzięki programowi mogliśmy pozwolić sobie na własny kąt. Do tej pory wynajmowaliśmy, a teraz mają dziewczynki zapewnione odpowiednie warunki do rozwijania się i nauki – mówią rodzice w materiale ministerstwa.

Kubaccy Stwierdzili, że rozszerzenie programu na pierwsze dziecko pomoże takim rodzinom, tak jak pomogło im. Życzyli także, by program rozwijał się dalej.

 

Czytaj także:

500+ na pierwsze dziecko od 1 lipca! Rafalska: czekamy, aż pan prezydent podpisze tę ustawę, a nie mam wątpliwości, że to zrobi

Źródło: twitter.com/MRPiPS_GOV_PL

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze