Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dziś początek Eurowizji Junior 2020. Czy po raz trzeci wygra Polska?

AR 16:52 23 listopada 2020
Konkursowe piosenki zostały nagrane wcześniej i będą wyemitowane podczas finałuWikipedia
Tydzień z Eurowizją Junior 2020 czas zacząć. Dziś o godz. 17.20 odbędzie się transmisja z uroczystej ceremonii otwarcia konkursu. W związku z pandemią koronawirusa rywalizacja o miano najpopularniejszego młodego artysty na Starym Kontynencie odbędzie się online. Polskę w tym roku reprezentuje Ala Tracz.

Finałowy konkurs nie odbędzie się, tak jak dotychczas. Konkursowe piosenki zostały nagrane wcześniej i będą wyemitowane podczas finału, który odbędzie się w siedzibie Telewizji Polskiej.

Podczas konkursu zobaczymy dwunastkę młodych twórców. Polskę reprezentować będzie 10-letnia Ada Tracz z utworem „I’ll be standing”

10-letnia piosenkarka pochodzi spod Janowa Lubelskiego. Jest znana jest takich programów jak Mali Giganci czy The Voice Kids. W tym ostatnim dotarła do finału pod opieką Dawida Kwiatkowskiego.

Pochwalić się może też sukcesami festiwalowymi na Malcie, we Włoszech czy Bułgarii. W trzecim odcinku eliminacyjnym „Szansy na Sukces” wykonała piosenkę „Kolorowy Wiatr” z filmu „Pocahontas”, której polskojęzyczną wersję nagrała oryginalnie Edyta Górniak (Eurowizja 1994).

Zwycięzcę Eurowizji Junior 2020 poznamy w niedzielny wieczór. Konkurs rozpocznie się o godz. 17, a po dwóch godzinach wszystko już będzie jasne. W poprzednich dwóch edycjach Eurowizji Junior triumfowały Polki; Viki Gabor i Roksana Węgiel.

 

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze