Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzień nauczyciela: Para prezydencka złożyła życzenia. ZOBACZ

AS 12:17 14 października 2019
– Chcemy dziś podziękować za Państwa wielką i wspaniałą pracę. Dziękujemy za codzienne wysiłki, których wymaga sztuka uczenia. Za zaangażowanie w rozwój wiedzy i rozwój osobisty dzieci i młodzieży. Za przekazywanie im umiejętności społecznych i postaw patriotycznych. Za lekcje i za indywidualne rozmowy, które są nie mniej ważne, zwłaszcza dla dorastających wychowanków - życzyła para prezydencka

ŻYCZENIA PARY PREZYDENCKIEJ

Drodzy Nauczyciele i Wychowawcy, Szanowne Panie i Szanowni Panowie!

 

W Dniu Edukacji Narodowej przekazujemy wszystkim pedagogom i pracownikom oświaty w kraju i za granicą najserdeczniejsze gratulacje, wyrazy szacunku i wdzięczności wraz z najlepszymi życzeniami.
 

Chcemy dziś podziękować za Państwa wielką i wspaniałą pracę. Dziękujemy za codzienne wysiłki, których wymaga sztuka uczenia. Za zaangażowanie w rozwój wiedzy i rozwój osobisty dzieci i młodzieży. Za przekazywanie im umiejętności społecznych i postaw patriotycznych. Za lekcje i za indywidualne rozmowy, które są nie mniej ważne, zwłaszcza dla dorastających wychowanków.
 

Wiemy, jak trudna i niezmiernie odpowiedzialna jest to praca. Zawód, który Państwo wybrali, jest służbą publiczną ogromnie ważną dla całego naszego społeczeństwa. Tym bardziej dziękujemy za mądrość, doświadczenie i serce, które Państwo w tę pracę wkładają.

 

Szanowni Państwo! Z okazji dzisiejszego święta chcemy pogratulować wszystkich osiągnięć osobistych: awansów zawodowych, zdobytych wyróżnień i nagród, uznania i autorytetu, jakim cieszą się Państwo jako nauczyciele. Gratulujemy również dokonań Państwa uczniów: dobrych stopni na świadectwach, laurów w olimpiadach i konkursach, powodzenia w rekrutacji do wybranych szkół średnich i uczelni. W dużej mierze są to przecież także Państwa osiągnięcia.

 

Życzymy Państwu wielu kolejnych sukcesów i bardzo wiele codziennej satysfakcji z postępów uczniów, z ich rozwoju i dojrzewania. Życzymy także wiele spokoju, życzliwości, oparcia w Państwa domach rodzinnych, wśród bliskich i przyjaciół.
 

Wszystkiego dobrego!

 

Z wyrazami szacunku


Agata Kornhauser-Duda
Andrzej Duda

 

 

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze