Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzięki szybkiej reakcji policjantów nie doszło do tragedii

K. Sz. 15:35 19 maja 2018
wikimedia.org
Funkcjonariusze z zadymionego mieszkania wynieśli półprzytomną kobietę i udzielili jej pomocy przedmedycznej. Policjanci, aby dostać się do potrzebującej, zmuszeni byli dwukrotnie wyważać drzwi. Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji prudnickich kryminalnych najprawdopodobniej nie doszło do tragedii.

W czwartek, 17 maja, po godzinie 11:00 prudniccy kryminalni przejeżdżający przez centrum miasta zauważyli kłęby szarego dymu wydobywające się z okna kamienicy. Funkcjonariusze obawiając się, że życie osób przebywających w środku może być poważnie zagrożone, postanowili działać jeszcze przed przyjazdem strażaków.

Policjanci chcą dostać się do wnętrza kamienicy musieli wyważyć drzwi wejściowe. Wewnątrz okazało się, że dym wydobywa się z mieszkania znajdującego się na 3 piętrze. Jednak i do tego mieszkania drzwi były zamknięte - funkcjonariusze zmuszeni byli je wyważyć.

W mocno zadymionym mieszkaniu, w jednym z pomieszczeń, zauważyli leżącą na wersalce kobietę. Półprzytomną 58-latkę policjanci wynieśli na zewnątrz i udzielili jej pomocy. Następnie ugasili źródło zadymienia - palący się garnek pozostawiony na kuchence gazowej.

Dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji policjantów najprawdopodobniej nie doszło do tragedii

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze