Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dworczyk zaprasza opozycję do KPRM na dyskusję dot. szczepień

AR 10:34 25 stycznia 2021
Konferencja PrasowaPAP
Szef KPRM Michał Dworczyk zaprosił w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego na wtorek na godz. 9.00 do KPRM przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych i sił politycznych na merytoryczną dyskusję na temat Narodowego Programu Szczepień.

Dworczyk na konferencji prasowej przez Kancelarią Premiera podkreślił, że rząd jest otwarty na każdą rozmowę dot. szczepień i przyjmie każdą dobrą merytoryczną radę.

- Chciałbym zaprosić na jutro, na godzinę 9.00 - w imieniu premiera Mateusza Morawieckiego, w imieniu wszystkich osób z rządu, które są zaangażowane w Narodowy Program Szczepień - do Kancelarii Premiera przedstawicieli wszystkich klubów parlamentarnych i sił politycznych na dyskusję, ale dyskusję merytoryczną" - powiedział Dworczyk.

- Rozmawiajmy o faktach, rozmawiajmy o rzeczywistych problemach, ale nie róbmy z tego eventów politycznych, nie straszmy Polaków, to jest apel do opozycji - proszę was nie straszcie Polaków, nie wciągajcie szczepień w bieżącą politykę. Mamy wiele innych tematów, w których możemy się spierać, nawet bardzo ostro, ale ten temat wyjmijmy poza nawias politycznego sporu - mówił do opozycji szef KPRM . 

Źródło: tvp info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze