Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Duda o mundialu: Jeżeli się wybiorę, to na mecz polskiej reprezentacji. Mam nadzieję, że finałowy

AS 14:20 20 marca 2018
Flickr
- ​Nasza reprezentacja nie gra w meczu inauguracyjnym piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Jeżeli w ogóle na jakiś mecz się wybiorę, to będzie to mecz polskiej reprezentacji, mam nadzieję, że będzie to mecz finałowy - oświadczył Andrzej Duda się do słów Krzysztofa Szczerskiego, który dzisiaj rano w RMF FM oświadczył - Wczoraj pan prezydent podjął decyzję, że nie będzie uczestniczył jako przedstawiciel Polski w mundialu w Rosji.

Andrzej Duda na konferencji prasowej w Kowalewie Pomorskim został zapytany o oświadczenie szefa swojego gabinetu Krzysztofa Szczerskiego - Polska drużyna, nasza reprezentacja nie gra w meczu inauguracyjnym, w związku z czym chyba dla wszystkich to jest zrozumiałe, że jako polski prezydent, jeżeli w ogóle na jakiś mecz się wybiorę, to będzie to mecz polskiej reprezentacji. Mam nadzieję, że będzie to mecz finałowy, trzymam kciuki w każdym razie za to - oświadczył. 

W ubiegłym tygodniu premier Wielkiej Brytanii Theresa May oświadczyła, że delegacja rządowa Wielkiej Brytanii oraz członkowie rodziny królewskiej nie wezmą udziału w czerwcowych mistrzostwach świata w Rosji. 

CZYTAJ TAKŻE! Szczerski: Prezydent Duda nie wyśle gratulacji Putinowi

Źródło: RMF 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze