Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Drogowcy w akcji! Od poniedziałku wolniej do Zakopanego

JK 11:22 20 września 2020
Zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
W poniedziałek rozpocznie się remont drogi krajowej 28, czyli popularnej Zakopianki, w Skomielnej Białej. Kierowcy podróżujący do i z Zakopanego muszą się liczyć z utrudnieniami, które można będzie ominąć, jadąc tak zwaną starą Zakopianką.

Remontowany będzie odcinek Zakopianki od węzła Skomielna Biała do skrzyżowania z sygnalizacją świetlną. W tym miejscu, zwłaszcza w weekendy tworzą się korki.

Remont zaplanowano od poniedziałku do czwartku, a prace porządkowe odbędą się w przyszły poniedziałek 28 września. Koszt robót ok. 400 tys. zł.

Remontowany odcinek będzie można ominąć

"Wszystkie prace będą prowadzone w ciągu dnia, ze względu na duży wpływ robót na skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną. Sygnalizacja ta na czas robót w dniach od 21.09 do 23.09 musi zostać wyłączona i ruch będzie się odbywał wahadłowo, kierowany na odcinku robót przez uprawnionych pracowników wykonawcy. Po zakończeniu prac w każdym dniu ruch będzie się odbywał normalnie” – poinformowała rzeczniczka krakowskiego oddziału GDDKiA Iwona Mikrut.

Remontowany odcinek będzie można ominąć. Kierowcy podróżujący od południa w kierunku Krakowa i od Krakowa w kierunku Zakopanego mogą wybrać przejazd tzw. starą Zakopianką przez centrum wsi Skomielna Biała.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze