Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski: Stworzono pozór rewolucji, która miała za zadanie sprawić wrażenie, że za chwilę cała Polska stanie w obronie Ubekistanu

EmaPob 20:15 4 sierpnia 2017
Dr Targalski Telewizja Republika
Tematem najnowszego odcinka "Geopolitycznego Tygla" była "międzynarodówka lewacka" sponsorowana przez George'a Soros'a.

Pierwszym pytaniem widzów, na które odpowiedział dr Targalski było: Czy Ukraina jest w stanie sama odbić Donbas?

– Odbić Donbas w sensie wojskowym, Ukraina może to zrobić bez problemu w tej chwili. Kłopotem jest niewystarczająca ilość jednostek desantowych. Ukraina nie może jednocześnie walczyć w Syrii i w Donbasie. Gdyby zaostrzyła się sytuacja w Syrii, Ukraińcy mogliby odbić, z resztą cały czas jest mowa na Ukrainie, że należy odbić własnymi siłami. Żeby do tego doszło, Ukraina musiałaby mieć parasol ochronny Stanów Zjednoczonych, czyli jest to kwestia pewnego czasu - mówił dr Targalski. 

Drugie pytanie dotyczyło tzw. Nowego Porządku Światowego. 

– Nie ma jednego czynnika, który decyduje o polityce światowej. Jest to jedna z teorii dezinformacyjnych używanych przez służby rosyjskie. Należałoby rozumować w innych kategoriach - grupy wpływów, lobby, np. lobby bankowe, których jest kilka. Nie jest jedno, które istnieje na świecie. Chodzi o walkę o interesy różnych grup wpływów. Należy odróżnić teorie spiskowe od konspiracjonizmu - podkreślił dr Targalski.

"Ub-eckie sądy w Polsce muszą mieć przecież wszechwładzę i zapewnione bezpieczeństwo"

– Jednym z działań tajnych i przygotowanych jest tzw. ostatnia bitwa hybrydowa w Polsce, która jest elementem wojny hybrydowej, którą Niemcy, Soros toczą przeciwko Polsce. Ostatni bunt młodzieży z fejsbuczka, był organizowany przez grupę "Akcja Demokracja". Ta grupa powstała w 2015 roku, całkiem przypadkowo, kiedy zmieniała się władza w Polsce. To stowarzyszenie organizowali ludzie o lewackich poglądach. Szefowa tej organizacji zaczynała od tego, że zwalczała smog, ale zwalczała przede wszystkim uniewinnienie Mariusza Kamińskiego. Czy nie jest to dziwne, że potem starała się zapewnić tym Ub-eckim sądom bezpieczeństwo i dalszą bezkarność? - pytał Targalski. 

– Przewodnicząca tego stowarzyszenia, pani Paszewska, zaczęła od pretensji do prezydenta, jakim prawem zastępuje te Ub-eckie sądy. Ub-eckie sądy w Polsce muszą mieć przecież wszechwładzę i zapewnione bezpieczeństwo. Walczyła o interesy bezpieki i złodziei, starając się o to, by Mariusz Kamiński był skazany i bezprawie miało się w Polsce dobrze - mówił dr Targalski. 

"Sam Kompakt jest finansowany przez Sorosa"

– Tam są tacy ludzie, jak pan Koziej-Cykowski, którzy określają się jako feminiście. Kto to jest feministka, to wiem, ale kim jest feminista? Może pewne światło rzuca na to czas, że pan Cykowski bierze udział w akcji przeciwko homofobii. "Akcja Demokracja" działa przede wszystkim w internecie i oczywiście nie powstała przypadkiem, tylko została sfinansowana przez organizację niemiecką "Kompakt".

– Pani Paszewska przyznała się oficjalnie w wywiadzie przeprowadzonym przez posłankę Palikota, że to własnie Kompakt dostarczył pieniędzy na założenie organizacji. Sam Kompakt jest finansowany przez Sorosa. 

"Czym jest globalna odpowiedzialność nie wiem, ale zapewne lewacy uważają, że są odpowiedzialni za świat i muszą tym światem kierować"

– Jeśli chodzi o radę "Akcji Demokracji", są tam osoby z GreenPeace, albo z organizacji "Globalna Odpowiedzialność". Czym jest globalna odpowiedzialność nie wiem, ale zapewne lewacy uważają, że są odpowiedzialni za świat i muszą tym światem kierować. Tam działa też pan Korczuk, który wykłada gender i tłumaczy ludziom, kiedy są kobietami, a kiedy mężczyznami w zależnie od nastroju. Widzimy zatem, co to jest za towarzystwo. 

– Stworzono pozór rewolucji, której zadaniem było tak przestraszyć decydentów, z prezydentem na czele, żeby naprawdę uwierzył, że za chwilę cała Polska stanie w obronie Ubekistanu. 

 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze