Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dr Targalski ma projekt biznesowy dla Ryszarda Petru! „Otworzenie kabaretu jednego aktora”

M.N. 19:24 3 lipca 2019
Telewizja Republika
Gośćmi red. Doroty Kani w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika byli dr Jerzy Targalski, politolog oraz kot Czarnuszek.

Ryszard Petru szturmem wszedł do polskiej polityki w 2015 r. i jeszcze w 2016 r. ogłaszał się liderem opozycji. Dziś, nie mając partii ani żadnych ofert politycznych, odchodzi tam, skąd przyszedł… do biznesu.

 – Przede wszystkim to polityka odeszła od pana Petru. Najlepszy projekt biznesowy to byłoby otworzenie kabaretu jednego aktora i tam Petru raz w tygodniu dzieliłby się z publicznością swoimi przemyśleniami – skwitował krótko dr Targalski.

Niech PO spłaca teraz długi partii pana Petru. Dlaczego? Bo znaczna część posłów przeszła do PO, więc można powiedzieć, że platforma jest spadkobiercą Nowoczesnej – ocenił.

Zdaniem dra Targalskiego obecnie nie ma nikogo innego poza Schetyną na lidera opozycji. 

Donald Tusk

To jest polityczny trup w Polsce. Jeżeli chodzi o UE, to tam w ogóle nie ma już nic wspólnego z polityką – powiedział nam gość red. Doroty Kani. 

PSL w koalicji?

Część z nich nie chce iść z Wiosną, ale ja myślę, że finalnie rada naczelna zdecyduje inaczej i pójdą w jednym bloku – opozycji zjednoczonej przeciwko PiS – mówił Targalski. 

Podkreślił, że w zjednoczonej opozycji wszyscy zaczynają dostrzegać, że ta całość nie będzie odpowiadać wielu wyborcom. Dodał, że zjednoczenie się PO z Wiosną jest kompromitacją i część wyborców Platformy zostanie w domu. 

Drag queen w Poznaniu

Polska, Poznań, ostatnia niedziela. Mężczyzna przebrany za wyuzdaną kobietę czyta dzieciom bajkę o „nietypowym Adasiu”, który jest „inny” niż jego rówieśnicy. W ten sposób przybierające na sile homolobby chce indoktrynować nasze społeczeństwo od najmłodszych lat. – Nie chciałem tutaj przychodzić, ale mama mnie zmusiła – powiedział chłopiec, jeden z uczestników spotkania.

PiS musi podjąć konkretne działania, a nie mówić tylko, że jest się przeciw, a jednocześni zgadzać się na te dewiacje – zaznaczył dr Targalski. 

Ursula von der Leyen została nominowana na stanowisko szefa Komisji Europejskiej jednogłośnie, przy jednym głosie wstrzymującym się - poinformowała dziennikarzy po wtorkowym szczycie UE kanclerz Niemiec Angela Merkel.

 

Dotychczas taktyka była taka, że Niemcy alb wszystkich zastraszali albo przekupywali. (...) To nie jest tak, że Polska nie będzie zwalczana. Akcja przeciwko Polsce będzie dalej prowadzona, ale w rękawiczkach. Timmermans to był przykład chamstwa i bezczelności – tłumaczył nam dr Targalski. 

 ZACHĘCAMY DO WYSŁUCHANIA CAŁEJ ROZMOWY:

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze