Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dorota Kania ujawnia, kto "szczuje w mediach" na prezydenta Dudę

PR 13:11 4 sierpnia 2019
Telewizja Republika
Niektóre media, próbują zrobić aferę z objęcia przez prezydenta honorowym patronatem uroczystości 75. rocznicy powołania Brygady Świętokrzyskiej. Red. Dorota Kania ujawnia, kto za tym stoi.

 

Prezydent Andrzej Duda ma objąć swym patronatem obchody 75. rocznicy powołania Brygady Świętokrzyskiej. Uroczystości zaplanowano na 11 sierpnia w Warszawie. Organizuje je Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych oraz Zarząd Główny Związku NSZ.

– Organizacja polska Narodowych Sił Zbrojnych, uważała, że Armia Krajowa jest zbyt mocno związana polityką zagraniczną rządu polskiego na uchodźstwie, który nie może sobie pozwolić na uznanie Związku Sowieckiego jako drugiego równorzędnego okupanta i potencjalnego wroga polskiej niepodległości, podobnie jak III Rzesza. Z racji różnicy programowej NSZ OP, w tym między innymi Brygada Świętokrzyska, nie chcieli wejść i scalić się z Armią Krajową – mówił o Brygadzie Świętokrzyskiej senator PiS Stanisław Żaryn w TVN24.

W niektórych mediach, decyzja prezydenta o objęciu uroczystości patronatem, nie uzyskała uznania.

Dorota Kania ujawniła w mediach społecznościowych o czyje media chodzi oraz kto stoi za akcją "szczucia" na prezydenta.

- Szczucie w mediach Michnika za patronat p. Prezydenta nad rocznicą Brygady Świętokrzyskiej. List podpisały „dzieci AK-owców”. Podpisy zbierał inicjator akcji Piotr Rachtan. Działacz KOD, krytyk prawicy, przyjaciel Czerskiej. Czyli stare metody „listów w obronie/ przeciwko” - napisała Dorota Kania.

 

Czytaj także:

Szef PO w Brzegu usłyszał zarzut psychicznego znęcania się nad rodziną. Miało to trwać 2 lata!

Źródło: Telewizja Republika, Twitter, TVN24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze