Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dlaczego radni opuścili PO? Patryk Jaki nie ma wątpliwości

AS 16:12 1 września 2018
Twitter
Troje radnych Platformy Obywatelskiej: Lech Jaworski, Aleksandra Scheybal-Rostek i Izabela Chmielewska ogłosiło odejście od partii. To jednoznaczne z utraceniem przez PO większości w Radzie Warszawy – Nie jestem zaskoczony tą decyzją. Powodem, dla którego odchodzą ci radni z Platformy, jest to, że Rafał Trzaskowski nie radzi sobie w kampanii wyborczej - skomentował Patryk Jaki.

– Nie jestem zaskoczony tą decyzją. Powodem, dla którego odchodzą ci radni z Platformy, jest to, że Rafał Trzaskowski nie radzi sobie w kampanii wyborczej. Jeżeli nie radzi sobie z własnym wizerunkiem i nie radzi sobie z prowadzeniem kampanii wyborczej, to jak sobie poradzi z zarządzaniem miastem?  - skomentował odejście trzech warszawskich radnych z PO wiceminister sprawiedliwości, kandydat na prezydenta m.st. Warszawy Patryk Jaki. 

– Myślę, że zauważyli to też radni Platformy Obywatelskiej, których ja nawet nie znam, ale jak widać oni lepiej znają Platformę i Rafała Trzaskowskiego - dodał polityk Zjednoczonej Prawicy. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze