Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Debiuty w polskiej reprezentacji. Na bramce stanie Bartłomiej Drągowski

D.Z. 19:41 6 października 2020
Jerzy Brzęczek.laczynaspilka.pl
- Będą debiuty w reprezentacji Polski - powiedział Jerzy Brzęczek przed środowym meczem z Finlandią. Selekcjoner zdradził, że od pierwszej minuty w bramce będzie stał Bartłomiej Drągowski.

Selekcjoner Jerzy Brzęczek dołączył na zgrupowanie przed pierwszym meczem towarzyskim z Finlandią, który zostanie rozegrany na stadionie w Gdańsku. W kadrze niestety zabraknie Piotra Zielińskiego, który zakażony jest koronawirusem. Trener poinformował również, że w izolacji przebywa kolejny zawodnik, a w jego miejsce do kadry zostanie powołany nowy piłkarz.

O koronawirusie w drużynie:

Każda taka wiadomość jest dla nas bardzo zła, ale niestety nie mamy na to wpływu. Dzisiaj wieczorem w miejsce zakażonego zawodnika zostanie powołany nowy piłkarz. Decyzja, kto do nas dołączy, zostanie podjęta po odprawie sztabu szkoleniowego.

O braku Piotra Zielińskiego w reprezentacji:

Oczywiście to dla nas ogromna strata. Wielu go krytykuje za swoją grę, ale ja mam inne zdanie na ten temat. Piotrek robi fantastyczne rzeczy w wielu aspektach, które są bardzo ważne dla drużyny. Niestety koronawirus pokrzyżował nam plany i musimy sobie poradzić bez Piotra.

O zbliżających się meczach:

Rozegramy w ciągu ośmiu dni aż trzy spotkania, co będzie dla nas wszystkich nowym wyzwaniem. To dodatkowe obciążenie, dlatego też są różne przemyślenia. Musimy tym składem rotować, bo wielu zawodników w ubiegłym tygodniu rozegrało już trzy mecze. Trzeba patrzeć na najbliższe tygodnie, miesiące i obserwować jak zawodnicy będą prezentowali się w tym szalonym okresie. Nie wszyscy mieli optymalny okres przygotowawczy, niestety pojawiały się kontuzje. Najważniejsze, żeby brać pod uwagę zdrowie piłkarzy.

O wyborze podstawowego składu na mecz z Finlandią:

Jeżeli chodzi o jutrzejsze spotkanie, jak wielokrotnie powtarzaliśmy, będziemy chcieli dać szansę zawodnikom, którzy w ostatnim okresie nie mieli wielu występów i nie otrzymywali szans.  W składzie przewidujemy zawodników młodych, będą debiuty w drużynie narodowej. Chcemy sprawdzić ich potencjał.

O obsadzie bramki na towarzyski mecz z Finlandią:

W jutrzejszym spotkaniu od pierwszej minuty wystąpi Bartłomiej Drągowski.

Źródło: laczynaspilka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze