Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czuchnowski został upomniany przez „Gazetę Wyborczą” za obraźliwy wpis o dr Targalskim

pmb 9:50 12 lipca 2018
Dziennikarz „Gazety Wyborczej” Wojciech Czuchnowski napisał na Twitterze wiadomość, w której obraził dr Jerzego Targalskiego nazywając go jednym z PiS-owskich świrów”. Określił również publicystę Krzysztofa Feusette’a „żałosnym fiutem”. Zwierzchnicy „Gazety Wyborczej” upomnieli go za ten wulgarny i obrażający wpis.

O sprawie pisaliśmy w artykule „Czuchnowski odczuwa lęk przed... PiS-owskimi kotami. Wszystko przez Lisia dr Targalskiego”.

„Mam problem, zauważyłem, że PiS-owskie świry (Targalski) i takież żałosne fiuty (Feussette) nagminnie występują z kotami. Sam mam kota Zosię i jestem kotów i fanem i myślę, czy ze mną jest coś nie tak? A może da się odzyskać koty dla normalności?” – napisał na Twitterze Czuchnowski.

Redakcja „Gazety Wyborczej” nie akceptuje stosowania obraźliwego języka wobec nikogo. Autor przedmiotowego wpisu został upomniany w tej sprawie - przekazała portalowi Wirtualnemedia.pl Nina Graboś, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej w Agorze.

Lisio, kot dr Targalskiego rozpoczął iście międzynarodową karierę. Holenderski dziennikarz Rudy Bouma udostępnił na Twitterze filmik z rozmowy z dr Targalskim podczas której... kot Lisio pręży się przed ekranem. Filmik obejrzało już 1,7 mln widzów, a słynnym kocie dr Targalskiego pisał m. in. „The Washington Post”.

Źródło: Wirtualne Media/Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze