Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czesi rezygnują. Lotnisko w Radomiu znów puste

lml 13:34 18 lutego 2016
Lotnisko w Radomiuwikipedia.com/Rafał T/CC BY-SA 3.0
Serwis FlyFree.pl podaje, że czeski przewoźnik, który obsługiwał połączenia między Radomiem a Pragą, nie jest już zainteresowany kontynuowaniem lotów na tej trasie.

Ostatni lot ma się odbyć 22 lutego. Oznacza to, że od poniedziałku port lotniczy w Radomiu znów będzie pusty. Portal Fly4Free.pl przypomina, że było to drugie podejście czeskiego przewoźnika do tego lotniska. Wcześniej zrezygnował on z lotów z Radomia 25 października, co wynikło prawdopodobnie z braku chętnych. Przewoźnik zdecydował się jednak na wznowienie połączeń od 20 grudnia. Od początku informowano, że Czech Airlines wykona jedynie serię lotów w terminie do 22 lutego 2016 i jak się okazało, nie zamierza się z tego wycofywać.

Rozbudowa lotniska w Radomiu?

Miesiąc temu podano do informacji, że lotnisko w Radomiu planuje rozbudowę. Ze wstępnych ustaleń wynikało, że na dodatkowe wyposażenie lotniska potrzeba około stu milionów złotych. Władze lotniska uzasadniały, że widzą w nim duży potencjał. Deklarowano, że od wiosny sytuacja na lotnisku poprawi się, dzięki czemu obsłuży ono w tym roku około 60 tysięcy pasażerów.

 

Źródło: radiozet.pl, Fly4Free.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze