Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty zapowiada, że w przyszłym tygodniu poznamy kandydata Lewicy na prezydenta

M.N. 8:52 22 listopada 2019
Wikipedia/Adrian Grycuk
Zaproponujemy w przyszłym tygodniu naszym partiom i naszemu środowisku sposób wyłaniania kandydata lewicy na prezydenta - zapowiedział w piątek szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Dodał, że Lewica przedstawi swojego kandydata na prezydenta w tym roku.

Czarzasty był pytany w TOK FM o kandydata Lewicy na prezydenta i czy będzie nim lider Lewicy Razem Adrian Zandberg. Szef SLD zapowiedział, że w piątek odbędzie się pierwsze spotkanie w sprawie kandydata z liderem Wiosny Robertem Biedroniem i właśnie z Zandbergiem. "Usiądziemy, będziemy rozważali różne rzeczy. Zaproponujemy, myślę, w przyszłym tygodniu naszym partiom i naszemu środowisku, sposób wyłaniania kandydata na prezydenta, prezydentkę" - powiedział polityk.

Zapowiedział, że kandydatura zostanie przedstawiona w tym roku.

Szef SLD pytany, czy na Lewicy będą prawybory tak jak w Platformie Obywatelskiej, odpowiedział, że "nie chciałby, żeby były jak w Platformie, bo będzie śmiesznie". "Dzisiaj będziemy na ten temat rozmawiali. To są trzy partie, każda ma inny statut - musimy ustalić taką formułę, żeby była przez wszystkie partie akceptowana" - powiedział.

 

Dopytywany, kogo on by chciał jako kandydata, odparł, że dopóki nie będzie to ustalone, Lewica nie będzie o tym informowała. "Ja mam swoje pomysły, Adrian ma swoje pomysły, Robert ma swoje pomysły, nasze partie mają swoje pomysły - ustalimy to poinformujemy" - podkreślił.

 

Źródło: TOK FM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze