Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty: Marzeniem PiS-u jest, aby władza wykonawcza mówiła władzy sądowniczej co ma robić. Celna riposta Kalety

AS 20:16 3 grudnia 2019
/ Fot. Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska
– Pan Czarzasty zapomniał się i przypomniał sobie czasy świetlanej przeszłości Polski Rzeczypospolitej Ludowej, którą tak ceni i szanuje - powiedział portali Telewizji Republika Sebastian Kaleta, odnosząc się do wypowiedzi Włodzimierza Czarzastego.

– Nie jest dobrze, gdy rząd mówi sędziom, jak powinni się zachowywać, to dalsze psucie niezależnego sądownictwa, marzeniem PiS-u jest, aby władza wykonawcza mówiła władzy sądowniczej co ma robić - powiedział  wicemarszałek Sejmu, szef SLD Włodzimierz Czarzasty.

Do wypowiedzi w rozmowie z portalem Telewizji Republika odniósł się wiceminister sprawiedliwości Sebastian Kaleta. - Pan Czarzasty zapomniał się i przypomniał sobie czasy świetlanej przeszłości Polski Rzeczypospolitej Ludowej, którą tak ceni i szanuje - stwierdził. 

- Podgrzewanie atmosfery w Polsce ma służyć paraliżowaniu reform. Wola wyborców jest jasna. 8 milionów głosów na Prawo i Sprawiedliwość to również zgoda na kontynuacje reformy sądownictwa. Wola Polaków została wyrażona i pan Czarzasty miał okazje przekonywać Polaków w kampanii wyborczej i wybory przegrał - dodał Kaleta. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze