Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarzasty konkretnie! Za rządów Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie dochodziło do "przewałów"

EmaPob 12:00 21 września 2017
Telewizja Republika
Gościem Roberta Mazurka na antenie RMF FM był polityk Włodzimierz Czarzasty, który w dosadny sposób skomentował aferę reprywatyzacyjną w Warszawie i powiązania z nią Hanny Gronkiewicz-Waltz. - Przez ileś tam lat przy rządzie pani Hanny Gronkiewicz-Waltz w Warszawie dochodziło do 'przewałów', jeżeli chodzi o kwestię mieszkań, reprywatyzacji - stwierdził Czarzasty.

– Jak jest winna, to trzeba wytoczyć jej sprawę. Na razie takich spraw nie ma. To, co się działo w Warszawie - o czym wszyscy tak naprawdę wiedzieli - to są 'przewały' i tyle" - stwierdził przewodniczący SLD. 

Zdaniem szefa SLD, "PiS ma takie notowania dzięki swojej konsekwencji, jeżeli chodzi o wszystkie sprawy związane z obietnicami wyborczymi".

Czarzasty skomentował też kwestię tego, że prezydent Andrzej Duda pominął konsultacje ze środowiskami lewicowymi w sprawie ustaw sądowych.

– Lewica w ostatnich wyborach wzięła ponad dziesięć procent głosów. Czy to naprawdę coś by go kosztowało, żeby zadzwonić do Czarzastego i powiedzieć: a jakie macie zdanie w tej sprawie?

Czy w związku z tym Czarzasty żywi urazę do głowy państwa? - W ogóle nie mam takich uczuć, nie jestem typem zabufonionego dupka - stwierdził gość RMF FM.

POLSKA
ŚWIAT
SPOŁECZEŃSTWO
BEZPIECZEŃSTWO
POLITYKA
NAUKA
INNOWACJE
TYLKO W WP
#DZIEŃDOBRYWP
 
wp
 
 
 
WŁODZIMIERZ CZARZASTY
+1

Źródło: rmf24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze