Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnek do PSL: uczciwi ludzie brzydzą się Waszymi kłamstwami

A.N. 20:53 31 maja 2020
PAP/Marcin Obara
Mamy uroczystość Zesłania Ducha Świętego i modlimy się o dar rozumu. Cóż usłyszeliśmy przez ostatnich kilkanaście minut, z ust pana posła Bejdy w szczególności? Wie pan, mam sąsiadów z PSL, wujków (…). To bardzo uczciwi i poczciwi ludzie i też się brzydzą waszymi permanentnymi kłamstwami. Kłamcie dalej, a będziecie tracić swój elektorat – powiedział Przemysław Czarnek w TVP INFO do posła PSL Pawła Bejdy.

Jak można twierdzić, że Władysław Kosiniak-Kamysz nie podniósł wieku emerytalnego, skoro do 67 roku podniósł także kobietom na wsi, to nawet wy potraficie. Działacie zgodnie z zasadą, że jak złapią was za rękę, to mówicie: „nie nasza ręka”. Kosiniak-Kamysz mówi, ze będzie forsował referenda ws. małżeństw homoseksualnych, mówicie: „nie, nie powiedział”. Kosiniak-Kamysz podniósł wiek emerytalny do 67 roku, mówicie: „nie, nie on podniósł, to podnieśli ci z PiS-u – wskazywał Przemysław Czarnek.

 

– Mówcie tak dalej, a PSL na dole to uczciwi ludzie i brzydzą się Waszymi kłamstwami. (…) Kłamstwo jest w ogóle wpisane w narrację opozycji. (…) Nie kłamcie. Dziś Zesłanie Ducha Świętego. Przynajmniej pomódlcie się o światło rozumu i przestańcie kłamać

 

Źródło: TVP INFO

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze