Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czarnacka o 500+: To nie sprawi, że będziemy mieli dobrych jakościowo obywateli

kg 19:34 1 kwietnia 2016
Telewizja Republika
– Same dopłaty nie wystarczą. To nie sprawi, że będziemy mieli dobrych jakościowo obywateli. Chciałabym, żeby za tym szedł program przedszkoli, żłobków. Chciałabym, żeby reforma pronatalistyczna miała ręce i nogi, żeby nie chodziło wyłącznie o zwiększenie pogłowia – powiedziała Agata Czarnacka, redaktor naczelna portalu Lewica24.pl.

Zdaniem Jerzego Jachowicza z "W Sieci” Polacy czekali na program tego typu 8-10 lat. Jak dodał, powinien on być szerszy, żeby nie "musiał wisieć w powietrzu na jednej chybotliwej nodze”. – Nie zgadzam się, że to prymitywne kupowanie wyborców. Tu nie chodzi tylko o sprawy materialne, tu chodzi o sprawy godnościowe – ocenił.

Z kolei według Czarnackiej sprawy godnościowe, to dobra edukacja, zaś program 500+ musi być uzupełniony innymi środkami. – Cieszę się, że kolejny rząd korzysta z programów lewicowych, które pomagałam pisać. Zapewnienie rozwoju, pracy, to dla nas pewna całość. PiS, a wcześniej PO brały punktowo pewne rzeczy do zrealizowania – dodała.

Goście Antoniego Trzmiela skomentowali również najnowszy sondaż IBRiS-u. CZYTAJ WIĘCEJ

Według Jachowicza po wizycie Andrzeja Dudy w USA PiS-owi ponownie zwiększy się poparcie, ponieważ od tygodnia trwał czarny PR, który dyskredytował prezydenta.

Z kolei Czarnacka przyznała, że martwi ją wynik SLD, ale jak dodała, wiąże również nadzieje z nadchodzącym kongresem samorządowym, który ma wyprostować pewne kwestie. – Bardzo wyraźnie widać, że potrzebujemy jasnych komunikatów. PO nie potrafi tego dać, .Nowoczesna to daje pozorowanym afiliowanym związkiem z KOD-em. .Nowoczesna bardzo się stara – zakończyła redaktor naczelna portalu Lewica24.pl.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze