Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co za odlot... Rusin broni choinek! "To już nie tyle symbol świąt, co brak wrażliwości i wyczucia"

M.N. 21:54 2 grudnia 2018
Facebook
Święta tuż tuż... Gwiazda TVN Kinga Rusin zabrała znów głos w "ważnej sprawie"! Broniła już drzew w Puszczy Białowieskiej, ptaków, które wyginęły lata temu, a teraz przyszedł czas na... choinki.

Jej zdaniem stawianie przystrojonych świerków w centrum miasta powinniśmy zastąpić alternatywnymi ozdobami.

– W naszych czasach stawianie na centralnym placu miasta wyciętego z lasu kilkudziesięcioletniego (a czasami i starszego) świerku to już nie tyle symbol świąt, co braku wrażliwości i wyczucia - skarży się celebrytka na Instagramie.

– Jaki sens ma wycinanie z lasów najpiękniejszych okazów drzew po to żeby "zdobiły" jakiś rynek przez kilka tygodni, a następnie wylądowały na śmietniku?! W momencie kiedy dusimy się w smogu, kiedy degradowane jest środowisko naturalne, kiedy ochrona przyrody przegrywa z bezwzględnym biznesem warto pomyśleć o innych, alternatywnych rozwiązaniach świątecznych dekoracji, które pokażą że mamy świadomość w jakich czasach żyjemy - apeluje dalej gwiazdka TVN.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.

W naszych czasach stawianie na centralnym placu miasta wyciętego z lasu, kilkudziesięcioletniego (a czasami i starszego) świerku to już nie tyle symbol świąt co braku wrażliwości i wyczucia. Jaki sens ma wycinanie z lasów najpiękniejszych okazów drzew po to, żeby „zdobiły” jakiś rynek przez kilka tygodni a następnie wylądowały na śmietniku!? W momencie kiedy dusimy się w smogu, kiedy degradowane jest środowisko naturalne, kiedy ochrona przyrody przegrywa z bezwzględnym biznesem warto pomyśleć o innych, alternatywnych rozwiązaniach świątecznych dekoracji, które pokażą że mamy świadomość w jakich czasach żyjemy. Brawa dla wszystkich władz miast i miasteczek, które to rozumieją i swoimi świątecznymi akcjami edukują i uświadamiają, a także pokazują że nie jest im wszystko jedno. Ps. Jeżeli chcielibyście pochwalić jakąś wyjątkową, świąteczną, ekologiczną inicjatywę piszcie i wysyłajcie zdjęcia na adres kingarusin.pr@gmail.com. Chętnie je pokażę na moim insta

Post udostępniony przez Kinga Rusin- Official Profile (@kingarusin) Gru 2, 2018 o 12:06 PST

Źródło: niezalezna.pl, Instagram, Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze