Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Co z rekonstrukcją rządu? Beata Mazurek zabrała głos

AS 16:10 5 kwietnia 2019
Telewizja Republika
– Dzisiaj zapadła decyzja taka, że w temacie rekonstrukcji wypowiada się tylko i wyłącznie premier Morawiecki – powiedziała rzecznik Prawa i Sprawiedliwości Beata Mazurek.

– Na dzisiejszym Komitecie Politycznym mówiliśmy o wewnętrznych sprawach, organizacyjnych naszej partii, związanej z m.in. przyjęciem członków. Mówiliśmy o sytuacji bieżącej związanej z kampanią, o prowadzeniu kampanii poprzez nasz sztab, o kampanii indywidualnej, o tym, że dobrze, że jest intensywna i taka powinna być. Jeśli chodzi o pytanie dot. rekonstrukcji, uznaliśmy że jedyną osobą, która będzie wypowiadała się na ten temat, mówiła o tym kiedy, kogo i w jakim zakresie, to będzie premier Morawiecki – powiedziała Beata Mazurek po posiedzeniu Komitetu Politycznego PiS.

– Dzisiaj zapadła decyzja taka, że w temacie rekonstrukcji wypowiada się tylko i wyłącznie premier Morawiecki – zaznaczyła.

– Są różne przecieki, często są to kłamliwe informacje, niesprawdzone. Uznaliśmy, że to kompetencja premiera rządu – mówiła minister. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze