Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Cięta riposta Ziemkiewicza ws. oświadczenia TVN! "A pamiętacie..."

JJ 12:12 18 kwietnia 2020
Telewizja Republika
– Nagroda Bustera Keatona, że facet zdołał to wyrecytować i nie parsknąć śmiechem- w taki sposób Rafał Ziemkiewicz odniósł się na Twitterze do oświadczenia odczytanego wczoraj na antenie TVN przez dziennikarza tej stacji, Grzegorza Kajdanowicza.

TVN zareagował na mocno krytyczne wobec tej stacji materiały „Wiadomości” w TVP. Grzegorz Kajdanowicz, w imieniu redakcyjnych kolegów, odczytał w piątek specjalne oświadczenie. Stacja TVN zapewnia w komunikacie m.in. o bezstronności i wysokich standardach dziennikarstwa.

– W czasie pandemii zaufały nam tysiące nowych widzów i za to państwu dziękujemy. Obiecujemy, że zawsze będziemy starali się pokazywać fakty takimi, jakie są, i patrzeć rządzącym na ręce, niezależnie kto będzie u władzy- podkreślał prowadzący „Faktów” w TVN.

– Rolą dziennikarza jest uczciwa praca na rzecz widzów, a nie partii politycznej. To szczególnie ważne teraz, w tak trudnym czasie, kiedy wszyscy Polacy potrzebują rzetelnej informacji. My nie pracujemy dla polityków, tylko dla naszych widzów i to państwo codziennie oceniają naszą pracę – zapewniał Kajdanowicz.

Do oświadczenia TVN odniósł się Rafał Ziemkiewicz.

– Nagroda Bustera Keatona, że facet zdołał to wyrecytować i nie parsknąć śmiechem... Hej, a pamiętacie, jak cały dzień do ciszy wyborczej grzaliście zmyślony zamach na Komorowskiego? A "kłótnię na lotnisku" 10.04? A "prawdziwych Polaków" Kolendy-Z? "Kilometrówki Dudy"? Grubo...- podsumował publicysta na Twitterze.

 

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze