Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Chmielowski: Wspólne postulaty SLD i PiS-u to nie konkurencja polityczna, a ratowanie kraju

mg 19:03 2 lipca 2015
telewizja republika
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że program PiS w pewnej części zawiera dokładnie te same zdania, co program SLD. To nie konkurencja polityczna, a ratowanie kraju. Dotyczy to ratowania różnych gałęzi przemysłu – mówił w Telewizji Republika Piotr Chmielowski z Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

– Z PiS-em współpracujemy na przykład, jeżeli chodzi o górnictwo – podkreślał polityk.

Maks Kraczkowski z Prawa i Sprawiedliwości stwierdził, że, jeżeli postulaty społeczne lewicy są słuszne i pokrywają się z propozycjami PiS-u to nie ma powodu ich ignorować i należy z nich korzystać.

– Przypomnę, że w momentach, kiedy wymagała tego świadomie prowadzona polityka społeczna, korzystaliśmy z postulatów lewicy – zaznaczał Kraczkowski. – Są takie sytaucje z punktu widzenia politycznego, że należy w sposób wiarygodny oceniać propozycje postulatów – dodał.

Zaznaczył przy tym, że obecne zachowanie lewicy jest kopiowaniem społecznych propozycji głoszonych podczas kampanii prezydenckiej Andrzeja Dudy.
– To, o czym mówił Andrzej Duda w czasie kampanii wyborczej po kilku miesiącach podejmuje lewica – to będzie naturalny głos wsparcia naszych propozycji – uznał.

 


Źródło: telewizja republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze