Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Cały świat uczci 11 listopada! Statua Chrystusa w Rio do Janeiro, CN Tower... To tylko niektóre z monumentów, które rozbłysną na biało-czerwono!

pmb 10:55 9 listopada 2018
Pixabay
CN Tower w Toronto, Krzywa Wieża w Pizie, egipskie piramidy, statua Jezusa Chrystusa w Rio de Janeiro... Co łączy te wszystkie monumentalne zabytki i budowle? Wszystkie rozbłysną w biało-czerwonych barwach 11 listopada na 100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości.

Wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel Sęk, który gościł w TVP 1 zapowiedział, że uroczystości związane z obchodami z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości odbędą się również za granicą.

– To jest ponad 1000 wydarzeń, które już się odbywają i będą odbywać po 11 listopada. Kulminacja jest 11 listopada. W wielu krajach na świecie organizujemy spektakle, festiwale, wystawy, wizyty studyjne, spotkania, również takie nowoczesne formy komunikacji jak wizyty vlogerów. Z Rumunii przyjadą vlogerzy, którzy będą relacjonować obchody 100-lecia niepodległości – mówił Szynkowski vel Sęk.

– Tym, co będzie najbardziej widoczne na świecie związane z naszym świętowaniem niepodległości, za co odpowiadamy jako Ministerstwo Spraw Zagranicznych, to jest akcja podświetlania budynków i różnych ważnych miejsc na całym świecie na kolor biało-czerwony – dodał.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze