>afery reprywatyzacyjnej<< choć nie mam z nią nic wspólnego" – poinformował wczoraj na Facebooku zdymisjonowany wczoraj wiceprezydent Warszawy, Jacek Wojciechowicz. "/>
Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Były wiceprezydent Warszawy o odwołaniu go ze stanowiska: To podłość

lml 8:54 9 września 2016
wikipedia/domena publiczna
"Odwołano mnie w kontekście >>afery reprywatyzacyjnej<< choć nie mam z nią nic wspólnego" – poinformował wczoraj na Facebooku zdymisjonowany wczoraj wiceprezydent Warszawy, Jacek Wojciechowicz.

Odwołano mnie pod byle pretekstem bo takie było polityczne zamówienie. Jednocześnie zaproponowano mi objęcie intratnego stanowiska prezesa w dużej spółce miejskiej. Odmówiłem bo honor i zwykła uczciwość nakazywała tak zrobić. Odwołano mnie w kontekście "afery reprywatyzacyjnej" choć nie mam z nią nic wspólnego. Nie kwestionując prawa Prezydenta do doboru współpracowników uważam , że odwołanie mnie akurat w tym kontekście jest zwykłą podłością – poinformował wczoraj na swoim facebookowym profilu Jacek Wojciechowicz. 

Podczas wczorajszej konferencji prasowej Hanna Gronkiewicz-Waltz wskazała, że odwołanie Wojciechowicza nie ma bezpośredniego związku z tzw. aferą reprywatyzacyjną, a spowodowane jest "słabymi wynikami finansowymi". 

Drugi wiceprezydent – Jarosław Jóźwiak – sam podał się do dymisji. Zastąpi go Witold Pahl. 

Źródło: radiozet.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...

Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze