Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Były menedżer Roberta Lewandowskiego domaga się 39 milionów złotych od piłkarza

JD 15:06 21 listopada 2020
Niemiecki tygodnik "Der Spiegel" opublikował treść, która doprowadziła do konfliktu między Lewandowskim i Kucharskimpexels.com/pixabay.com
Portal SportoweFakty.pl informuje, że do Sądu Okręgowego w Warszawie wpłynął pozew przeciwko Robertowi Lewandowskiemu, który złożył Cezary Kucharski.

Niemiecki tygodnik "Der Spiegel" opublikował treść, która doprowadziła do konfliktu między Lewandowskim i Kucharskim. “Der Spiegel" stwierdził, że Kucharski domaga się od Lewandowskiego odszkodowania w wysokości 39 milionów złotych. Przedstawiciele piłkarza odpierali te zarzuty. Lewandowski nie chciał zapłacić byłemu managerowi tej kwoty, a następnie oskarżył go o szantaż.

Kucharski złożył pozew, który został zarejestrowany 14 września 2020, jak podaje Samodzielna Sekcja Prasowa Sądu Okręgowego w Warszawie:

"[...] w odpowiedzi na zadane pytania informujemy: Postępowanie będące w Pana zainteresowaniu zostało zarejestrowane w Sądzie Okręgowym w Warszawie 14 września 2020 r... Sędzia referent nie zarządził doręczenia pozwu stronie pozwanej oraz nie wyznaczył terminu rozprawy z uwagi na inne czynności podjęte w sprawie" -

Źródło: polskieradio24.p

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze