Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brzeski: Premier Szydło może przejść do historii jako kobieta, która wbiła gwóźdź do trumny UE

dmc 18:42 19 listopada 2015
dr Rafał Brzeski TELEWIZJA REPUBLIKA
– Operacja wysadzenia w powietrze rosyjskiego samolotu przynosi pożądane rezultaty – stwierdził w TV Republika dr Jerzy Targalski. Z kolei dr Rafał Brzeski przekonywał, że działalność Państwa Islamskiego leży przede wszystkim w interesie Rosji.

– Każdy dobry interes ma wielu partnerów. Turcja chce rozładować swoje obozy dla uchodźców. Państwo Islamskie (IS) też ma w tym własny interes, ponieważ w ten sposób może nasycić Europę swoją agenturą – dodał Brzeski. 

Zdaniem Targalskiego, Francja nie jest zdolna odpowiedzieć właściwie. – Tak naprawdę zaprasza Rosję do współpracy, ponieważ Europa Zachodnia, przy swoim stanie ducha, nie jest w stanie stawić oporu. Rosja oczywiście na tym skorzysta i będzie chciała zniesienia sankcji, czym zajmą się prawdopodobnie Niemcy – podkreślił. 

Koniec strefy Schengen? 

Brzeski stwierdził, że Ukraina już została "przehandlowana". – Premier Beata Szydło może przejść do historii jako kobieta, która wbiła gwóźdź do trumny Unii Europejskiej – przekonywał. – Niemcy tracą kontrolę nad Polską, bo jeden Tusk, to nie jest jednak 35 mln Polaków. "Daily Mail" opublikował mapkę, na której widać, że w nowej strefie Schengen nie ma już Polski. Sytuacja jest dynamiczna i wygląda na to, że to koniec UE – dodał. 

– Trzeba być przygotowanym na to, że sytuacja będzie się zmieniała i umieć to wykorzystać – zaznaczył z kolei Targalski. – Trzeba mieć odwagę, by być bezpiecznym. W Polsce nie będzie żadnych muzułmańskich zamachów. Będą tylko zagrożeni bezrobociem ubecy, którzy zorganizują kilka udawanych zamachów, by pokazać, że są potrzebni – przekonywał. 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze