Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brudziński żegna się z MSWiA: był to czas niezwykle intensywnej pracy, ale z drugiej strony dał olbrzymią satysfakcję

AS 16:31 3 czerwca 2019
@MSWiA_GOV_PL
– Półtora roku, które było mi dane spędzić na stanowisku szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, było dla Polaków czasem bezpiecznym – powiedział minister spraw wewnętrznych i administracji Joachim Brudziński podsumowując swoją pracę w ministerstwie.

– Półtora roku, które było mi dane spędzić na stanowisku szefa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, było dla Polaków czasem bezpiecznym – powiedział Joachim Brudziński podsumowując swoją pracę w resorcie.

Podziękował za współpracę wiceministrom w MSWiA, komendantom służb oraz funkcjonariuszom wszystkich formacji. Dodał, że to właśnie dzięki pracy policjantów, strażaków i strażników granicznych według najnowszych badań CBOS aż 89% badanych uważa Polskę za kraj, w którym żyje się bezpiecznie. 98% badanych uważa swoją okolicę za bezpieczną. 

– Jednym z najtrudniejszych zadań, jakie przyszło mi rozwiązać wspólnie z moimi współpracownikami, było doprowadzenie do porozumienia ze związkami zawodowymi funkcjonariuszy. 8 listopada udało się te rozmowy zakończyć sukcesem – powiedział. 

–  Dla mnie osobiście był to czas niezwykle intensywnej pracy, ale z drugiej strony dał olbrzymią satysfakcję – stwierdził minister. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze