Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brawo! Skandalicznym "happeningiem" KODziarstwa zajmie się prokuratura! Dość już tej chamówy!

sm 21:31 11 listopada 2019
fot. Twitter
"Tzw. happening KOD-u to absolutny skandal. MON złoży zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znieważenia żołnierzy Wojska Polskiego" - zapowiedział szef MON Mariusz Błaszczak.

Happening zorganizowała wczoraj "Lotna Brygada Opozycji" i performer Leszek Piątkowski. Na zdjęciach publikowanych na Twitterze widać, jak Piątkowski w tekturowym czołgu porusza się w pobliżu żołnierzy podczas zmiany warty przed Grobem Nieznanego Żołnierza.

Szef MON do sprawy odniósł się w poniedziałek na Twitterze. "Tzw. »happening« KODu pod Grobem Nieznanego Żołnierza to absolutny skandal. Nie ma akceptacji dla takich zachowań. MON złoży zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa znieważenia żołnierzy Wojska Polskiego" - podkreślił Błaszczak.

To co wyprawia tzw. opozycja, ludzie którzy bronią ZOMOwców i UBecję, woła o pomstę do nieba. Już dość tolerancji na tego typu zachowania, które godzą w demokratyczny obyczaj. Ich zachowanie to zwykła chamówa i co gorsze, prowokacje mają na celu wszczęcie burd. Na takie zachowania powinny reagować odpowiednie służby. Miejmy nadzieję, że zareagują!

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze