Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Brandenburska policja prosi o pomoc w odnalezieniu mężczyzny! UDOSTĘPNIJ

M.N. 17:59 20 lutego 2019
policja.pl
Policja brandenburska prosi o pomoc w związku z zaginięciem Marka Słomka, który ostatni raz widziany był 23 października 2018 r. w miejscowości Forst/Łużyce (Niemcy). Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub w jego okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4.

Rysopis zaginionego: wzrost 177 cm., waga 62 kg, szczupła budowa ciała, włosy krótkie, ciemny blond, kilkudniowy zarost. Ubrany był w spodnie dresowe, szarą koszulkę typu T-shirt. Wyszedł bez butów.

Z uzyskanych informacji wynika, że mężczyzna mógł przebywać na terenie miasta Lubsko lub w jego okolicach, ewentualnie udać się w kierunku autostrady nr 18 lub 4. W związku ze stanem zdrowia mężczyzna powinien przyjmować leki.

Osoby, które widziały zaginionego lub mają informacje o miejscu jego przebywania, bądź jakiekolwiek inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia miejsca jego pobytu, proszone są o kontakt z Policją w Centrum Współpracy w Świecku pod numerem telefonu: +49 335 561 3738, e-mail: gzswiecko.ppbdps@polizei.brandenburg.de.

 

MAREK SŁOMKA
ur. 22.04.1976 r.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze