Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Borowski krytykuje akcję "Nie świruj, idź na wybory": Mam nadzieję, że Polacy zweryfikują taką postawę

am 21:53 20 września 2019
Gazeta Polska
- Akcja "Nie świruj, idź na wybory" jest brzydka i nieprzyzwoita - powiedział w Jedynce Adam Borowski, były opozycjonista i współproducent filmu "Legiony".

Akcja "Nie świruj, idź na wybory" wzbudza oburzenie. Do sieci trafiły kolejne filmiki, w których m.in. znani artyści zachęcają do udziału w wyborach 13 października. Wywołali tym ogromne kontrowersje, bo przypominając o pójściu do urn, parodiują zachowanie osób z problemami psychicznymi.

- To wyjątkowo brzydka i nieprzyzwoita akcja – powiedział Adam Borowski o kampanii. Kandydat PiS na posła ma nadzieję wygrać z ludźmi posługującymi się tego typu metodami w kampanii wyborczej.

Zdaniem Borowskiego uczciwość jest podstawą w życiu i w polityce. - Kampania #SilniRazem jest absolutnie nieuczciwa. Posługują się hejtem i fake newsami. (…). Mam nadzieję, że Polacy zweryfikują taką postawę - skomentował akcję Koalicji Obywatelskiej Borowski. - To pokazuje wiarygodność KO. (…). Co innego mówią, co innego robią - dodał.

 

CZYTAJ WIĘCEJ: Bodnar krytycznie o akcji "Nie świruj, idź na wybory". Nie ma zgody na "radykalizację języka i stereotypy"

 

Źródło: PR1

Wczytuję ocenę...


DZIENNIKARSKI POKER - ZIEMKIEWICZ KONKRETNIE O TOKARCZUK: TO PRZEZ NIĄ POLACY POSZLI NA WYBORY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze