Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bon dla nauczycieli. Kiedy go otrzymają?

IK 14:49 7 listopada 2020
Bon dla nauczycieli wikipedia.org
Premier Mateusz Morawiecki podczas ostatniej konferencji zapowiedział, że rząd wprowadzi bon dla nauczycieli. Bon będzie miał wartość 500 złotych i będzie go można wydać na akcesoria związane z pracą zdalną. Jak dostać bon nauczycielski 500+?

Bon dla nauczycieli. Jak go dostać?

Bon 500 plus dla nauczycieli jest przeznaczony dla wszystkich pedagogów w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych.

Warunkiem otrzymania bonu dla nauczycieli będzie wypełnienie krótkiego wniosku, który będzie dostępny na stronie MEN oraz na stronach kuratoriów - wyjaśnił minister Czarnek

Nauczyciel musi pamiętać o tym, że ważne będą rachunki i faktury za materiały oraz narzędzia, które nauczyciel kupił od 1 września do 7 grudnia 2020 r. Imienne dowody zakupu będą niezbędnym uzupełnieniem wniosku o refundację poniesionych wydatków.

Najpóźniej do końca grudnia br. nauczyciele zaangażowani w pracę zdalną z uczniami otrzymają pieniądze na dofinansowanie, do zakupu sprzętu, akcesoriów komputerowych lub oprogramowania" można przeczytać na stronie Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jak wykorzystać bon?

- Bon dla nauczycieli w wysokości 500 złotych będzie dostępny już niedługo. Wszyscy nauczycieli będą mogli zakupić niezbędne akcesoria informatyczne, które będą wymienione w komunikacie, który wkrótce się pojawi - zapowiedział w piątek 6 listopada minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek.

Wśród akcesoriów wymienionych przez ministra znalazły się m.in.: myszki, klawiatury, oprogramowanie komputerowe, a także dostęp do szybszego łącza internetowego. Minister dodał, że będzie to mogła być dopłata do sprzętu o większej wartości.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze