Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biblia w nowoczesnej odsłonie. 300 aktorów tworzy audiobook Pisma Świętego

mg 13:30 17 maja 2016
bibliaaudio
"Powstaje największe słuchowisko w Polsce i w Europie!" – zapowiadają twórcy. Do projektu stworzenia Biblii w wersji audio zostanie zaangażowanych około 300 aktorów, w tym czołówka polskich gwiazd małego i dużego ekranu. Nagrano już m.in.: Krystynę Jandę (narratorka w Ewangelii wg Świętego Mateusza), Małgorzatę Kożuchowską (narratorka w Ewangelii wg Świętego Jana), Adama Woronowicza (Jezus Chrystus), Jerzego Trelę (Bóg) czy Wojciecha Malajkata (narrator w Apokalipsie wg św Jana).

"Biblia jest dziełem, o którym wiedzą wszyscy, ale nie każdemu udało się ją przeczytać. W dobie cyfryzacji i coraz większych możliwości technologicznych, każdy powinien mieć do niej dostęp. Zdajemy sobie sprawę, że próba udźwiękowienia Pisma Świętego, to wyzwanie, ale chcemy je podjąć, bo bez wątpienia warto" – czytamy na stronie bibliaaudio.pl.

BIBLIA AUDIO ma być dostępna dla każdego nieodpłatnie m.in. na stronie bibliaaudio.pl, na kanale YouTube, czy w serwisie SoundCloud. Twórcy pomysłu poszukują wsparcia finansowego dla projektu za pośrednictwem platformy crowdfundingowej. 

Za wyższe wpłaty można otrzymać np. imienne podziękowanie video, czy możliwość wzięcia udziału w nagraniu. 

 


Źródło: wspieram.to/bibliaaudio

Wczytuję ocenę...
TAGI: audio, Biblia


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze