Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Biało-Czerwoni trenują w Sopocie. Tylko 13 piłkarzy, wśród nich "Lewy"

JJ 14:55 8 października 2020
Kapitan reprezentacji Polski Robert LewandowskiZrzut ekranu Instagram/Robert Lewandowski (_rl9)
Robert Lewandowski oraz dwunastu innych piłkarzy brało udział w południowym treningu reprezentacji Polski w Sopocie. Wieczorem na zgrupowanie ma dołączyć bramkarz Wojciech Szczęsny, lekko kontuzjowany jest Arkadiusz Reca.

W środę w towarzyskim spotkaniu w Gdańsku Biało-Czerwoni rozgromili Finlandię (5:1), obecnie są przed nimi dwa mecze w Lidze Narodów: z Włochami (11 października, również w Gdańsku) oraz z Bośnią i Hercegowiną (14 października we Wrocławiu).

– W zajęciach uczestniczyło 13 piłkarzy. Głównie rezerwowi z meczu z Finlandią, ale bez Pawła Bochniewicza, ponieważ on zagrał wczoraj całą drugą połowę. Trenowali też Arkadiusz Milik i Robert Lewandowski – podał w rozmowie z Polską Agencją Prasową rzecznik prasowy PZPN i team menedżer reprezentacji Jakub Kwiatkowski, który wspomniał również o lekkim urazie (naciągnięty mięsień) u Arkadiusza Recy.

Jak poinformował Kwiatkowski, wszyscy pozostali piłkarze są zdrowi, a w piątek będą mieli wykonane kolejne testy na obecność koronawirusa.

Wieczorem na zgrupowanie dołączy bramkarz Juventusu Turyn, Wojciech Szczęsny, który- podobnie jak inni piłkarze tego klubu - ostatnio przebywał na kwarantannie we Włoszech.

Większość czasu Biało-Czerwoni spędzą w Trójmieście. Dopiero 13 października przed południem wylecą czarterem z Gdańska do Wrocławia, gdzie rozegrają mecz z Bośniakami.

 

Źródło: dziennik.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze