Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bezpieczeństwo sportowców na Igrzyskach Olimpijskich. Konferencja prasowa premiera

ar 11:58 14 kwietnia 2021
Polscy sportowcy mogą zostać zaszczepieni na koronawirusa przed IO w Tokio i Euro 2021.facebook.com/KancelariaPremiera
W siedzibie Polskiego Komitetu Olimpijskiego odbyła się konferencja prasowa dotycząca szczepienia sportowców przeciw COVID-19.

Szef rządu podkreślał, ze do Igrzysk Olimpijskich w Tokio zostało równo 100 dni.

- Koronawirus to niezwykle groźna, fatalna choroba, która może dotknąć każdego, niemalże w każdej chwili, dlatego aby zapewnić komfort naszym sportowcom, którzy mają nam dawać radość, nadzieję w Tokio, postanowiliśmy o zaszczepieniu całej ekipy olimpijskiej, ekipy naszych olimpijczyków, ale także ekipy naszej reprezentacji w piłce nożnej, która będzie reprezentowała Polskę podczas Mistrzostw Europy - poinformował Morawiecki.

- Wiemy doskonale, z jakim wysiłkiem wiąże się przygotowanie do olimpiady, wiemy, że to czasami długie lata ogromnych wysiłków, ćwiczeń i dyscypliny i zmarnowanie tego byłoby oczywiście wielkim błędem. Dlatego stwierdziliśmy, że po zaszczepieniu (osób) najbardziej podatnych na największe ryzyko i tragedie zdecydowaliśmy się przeznaczyć część szczepionek na naszą kadrę olimpijską i kadrę narodową reprezentującą nas na Mistrzostwach Europy - dodał.

Szef rządu życzył sukcesów zarówno olimpijczykom, jak i piłkarzom podczas czekających ich spotkań w Mistrzostwach Europy. 

Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze