Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Bądźcie ostrożni! Pogoda po prostu oszaleje....ZOBACZ, co się stanie w najbliższych dniach!

M.N. 16:58 19 czerwca 2019
Wikimedia Commons
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie pierwszego stopnia przed burzami z gradem oraz silnym wiatrem dla województwa śląskiego, małopolskiego, świętokrzyskiego i podkarpackiego. Jak poinformowało również Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych, temperatura w Polsce może dojść nawet do 40 stopni C.

W związku ze zjawiskami pogodowymi należy się spodziewać utrudnień, w tym opóźnień spowodowanych utrudnieniami w ruchu drogowym i zakłóceń w przebiegu imprez plenerowych, a nawet ich odwołania. Zaleca się ostrożność, śledzenie komunikatów i rozwoju sytuacji pogodowej.

Europejskie Centrum Prognoz Średnioterminowych zapowiedziało również nadejście ekstremalnych upałów w naszym kraju. 27 czerwca (czwartek) w woj. lubuskim i wielkopolskim temperatura ma sięgnąć 40 stopni C w cieniu.

- Należy dobitnie zaznaczyć, że ten scenariusz pogodowy dotyczy samego końca horyzontu prognozy operacyjnej. Jest więc bardzo duże prawdopodobieństwo, że pogoda potoczy się nieco inaczej - zastrzega jednak autor z serwisu MeteoGroup Polska.

Źródło: IMGW, IAR

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.157/1) - HOMOTERROR W NATARCIU
Wczytuję komentarze...
Najnowsze