Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Awaria ciepłownicza w Warszawie. Paraliż stolicy wciąż trwa!

K.B 7:58 12 grudnia 2019
Twitter/@PatrykSykut
Warszawa wciąż odczuwa skutki potężnej awarii rury ciepłowniczej. Z ruchu wyłączona jest ulica Powsińska. W związku z tym trzeba liczyć się z korkami i licznymi utrudnieniami w kursowaniu pojazdów komunikacji miejskiej

Wciąż utrzymują się utrudnienia drogowe w stolicy, gdzie doszło do uszkodzenia rury z gorącą wodą. Z ruchu wyłączona jest bardzo ważna ulica – Powsińska, od ulicy św. Bonifacego do ulicy Gołkowskiej. Policja na tym fragmencie trasy wyznaczyła objazdy. Otwarta dla ruchu jest już Powsińska w stronę Wilanowa, a także Idzikowskiego i Gołkowska.

Jak informuje Veolia - ciepło wróciło prawie do wszystkich dzielnic Warszawy, zostały one podłączone do działającej magistrali. Ciepłej wody i ogrzewania nie ma na Ursusie i w niektórych budynkach w okolicy awarii. Nie będzie go do momentu naprawienia pękniętej rury.

Zgłoszenie awarii ciepłowniczej na wysokości ul. Powsińskiej 67 na Mokotowie wpłynęło do straży pożarnej w środę około godziny 9.45. Z rury ciepłowniczej z gorącą wodą, która uległa uszkodzeniu, nastąpił wyciek, przez co wytworzyły się duże ilości pary wodnej. Na miejscu utworzyła się wyrwa w ziemi i powstało rozlewisko wody o długości około 600 m, gdzie utknęło około 200 samochodów. Strażacy otrzymywali też zgłoszenia o zalanych piwnicach i garażach.

Źródło: Radio Zet, Twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze