Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Atak na biuro posła Prawa i Sprawiedliwości

EK 14:45 29 października 2020
Zdewastowane biuro posła.TVP 3 Szczecin
W Trzebiatowie (woj. zachodniopomorskie) w biurze posła PiS Michała Jacha zostały wybite szyby. Odpowiedzialnymi za akt wandalizmu są osoby, które brały udział we wczorajszym proteście. Jak podaje polityk, protestujący przeciwko decyzji TK, pojawili się również przed jego domem w Stargardzie.

Michał Jach jest zakażony COVID-19 i obecnie znajduje się w szpitalu. Nie było go więc w momencie, gdy protestujący podeszli pod jego dom w Stargardzie. 

– Dzisiaj przyszli pod mój dom. Jestem oburzony. Ponieważ ja mam covida, żona jest w domu sama, chora, więc naprawdę czuła się zagrożona – powiedział Michał Jach w rozmowie z dziennikarzami.

Na zdjęciach opublikowanych przez TVP3 Szczecin widać zniszczenia: rozbite szyby poselskiego biura, naklejone plakaty z hasłami i symbolami strajku oraz ustawione na chodniku przed biurem znicze. Poseł PiS nie może znaleźć wytłumaczenia dla takiego zachowania.

 

– Policja mówi, że krótko przed tym przemarszem rozbito szyby. W centrum miasta mam biuro koło kościoła już kilka lat, nigdy czegoś takiego nie było. Od kilku dni sprayem zamalowywano ściany, mimo że to budynek zabytkowy, jakieś świństwa rzucano przed wejściem. To jest jakaś barbaria – wyznał Jach.

Źródło: RMF FM / TVP3

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze