Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Antoni Macierewicz: pedofilia to próba niszczenia tożsamości naszych dzieci

am 16:36 9 marca 2019
PolskieRadio24.pl
– Mamy do czynienia z narastającą próbą niszczenia człowieczeństwa u dzieci, które nie są w stanie się bronić. Nie możemy na to pozwoli – mówił na antenie Polskiego Radia 24 wiceprezes Prawa i Sprawiedliwości Antoni Macierewicz.

– To, co się dzieje jest neokomunizmem poprzez zbudowanie jednego państwa i treść reguł wymierzonych w człowieczeństwo i cywilizację chrześcijańską. To demoralizacja młodzieży. Pedofilia to próba niszczenia tożsamości naszych dzieci – mówił gość Tadeusza Płużańskiego, tłumacząc kryzys Unii Europejskiej.

Antoni Macierewicz zauważył, że Koalicja Europejska uderza w chrześcijańskie wartości. – Ma miejsce próba narzucenia narodowi pewnej wizji. Sięgnięto do realizacji koncepcji nowego człowieka poprzez zniszczenie rodziny. Trwa atak na tożsamość jednostki ludzkiej, który korzysta z tego, co przyniosło ludobójstwo przeprowadzone przez komunistów w XX wieku w Europie – wskazał były minister obrony narodowej. – Nadzieją na obronę są wiara chrześcijańska i siły patriotyczne. W Polsce są one bardzo silne. PiS sięga do tego potencjału – powiedział gość Polskiego Radia 24.

Źródło: Polskie Radio 24

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze