Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andrzej Duda: Jesteśmy narodem ludzi pracowitych. Swoją pracę traktuję jako służbę Polsce

dmc 15:42 1 maja 2016
FACEBOOK/ ANDRZEJ DUDA
Obowiązkiem rządzących jest patrzeć na Polaków przez pryzmat rodziny i wspierać ich tam, gdzie jest najtrudniej – powiedział prezydent Andrzej Duda podczas spotkania z uczestnikami ogólnopolskich pielgrzymek pracowników i pracodawców w Kaliszu.

Prezydent wyraził nadzieję, że program "Rodzina 500+" pomoże młodym rodzicom, którzy chcą mieć dzieci. – Musimy inwestować w ludzi i wspierać ich na poziomie państwowym. Polacy są jednym z najzdolniejszych narodów i my musimy ten potencjał wykorzystać. Dlaczego ma on być wykorzystywany w innych krajach na zachodzie Europy, gdzie Polacy są menadżerami firm i doskonale zarządzają? Dlaczego ich potencjał nie jest wykorzystywany tutaj? To również zadanie dla rządzących, także i dla mnie – oświadczył Andrzej Duda.

Prezydent podkreślił, że swoją pracę traktuje jako służbę. – Jestem przekonany, że podobne odczucia mają rządzący dziś Polską, którzy chcą realizować swoje zobowiązania w najważniejszych miejscach po to, żeby Polska stawała się krajem silniejszym, a ludzie żyli coraz godniej – powiedział. Jak dodał, każdy człowiek powinien być traktowany godnie i czuć się wolnym.

Andrzej Duda mówił, że pracodawców należy wspierać odpowiednimi programami rządowymi. – Mamy wielką szansę na budowanie silnej Polski, na to, abyśmy wspólną pracą dla nas, ojczyzny i rodziny, spowodowali także wzrost naszej zamożności. Musimy wymagać od innych, ale również od siebie. Mamy w sobie jako Polacy wielki potencjał. Jesteśmy narodem ludzi pracowitych. Bądźmy w tych najważniejszych sprawach razem. Jestem przekonany, że damy radę – oświadczył prezydent.

Źródło: TVP Info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze