Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andruszkiewicz do KE: chcecie dawać uśmiech Polakom? Zapiszcie się do cyrku. Od rządzenia Polską trzymajcie się z daleka

pmb 9:07 7 kwietnia 2019
Wikipedia/Platforma Obywatelska RP/CC BY-SA 2.0
Koalicja Europejska zamiast programu proponuje Polakom „uśmiech i żar”... Skoro chcecie dawać „uśmiech” to załóżcie po prostu kabaret bądź cyrk. A od rządzenia Polską trzymajcie się z daleka – napisał na Twitterze Adam Andruszkiewicz.

Podczas wczorajszej konwencji Koalicji Europejskiej Grzegorz Schetyna mówił o „wielkim wyborze” jaki czeka rodaków. – Polacy stoją dziś przed wielkim wyborem. Czy będziemy liderem zachodu, czy będziemy dryfować na wschód? PiS nie ma strategii dla Polski, ma tylko kompleksy, a twórcy brexitu to ich ideowi bracia – mówił przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

O uśmiechu mówił natomiast Włodzimierz Czarzasty. Czym odkrył karty... – Nie pytajcie się nas, czy mamy lepszy, czy gorszy program niż PiS. My mamy tolerancję i uśmiech. Chcemy, by nasz kraj miał to na co zasługuje.

„Koalicja Europejska zamiast programu proponuje Polakom "uśmiech i żar"... Skoro chcecie dawać "uśmiech" to załóżcie po prostu kabaret bądź cyrk. A od rządzenia Polską trzymajcie się z daleka” – napisał na Twitterze wiceminister cyfryzacji.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze